Zimo-Mur W

Przeciwmrozowy plastyfikator do zapraw budowlanych (do -8°C)

Zimo-Mur W jest napowietrzająco – uplastyczniającą domieszką dedykowaną do produkcji cementowych zapraw murarskich oraz tynkarskich, w warunkach obniżonych temperatur do -8°C pod warunkiem zachowania wymagań pielęgnacyjnych zawartych w PN-EN 13670. Unikatowa formuła domieszki pozwala na produkcję zapraw o podwyższonej plastyczności oraz szybszym rozwoju wytrzymałości. Zastosowany w zaprawie Zimo-Mur W nie powoduje korozji stali.

Wykorzystanie domieszki Zimo-Mur W pozwala na produkcję zapraw o:

  • Bardzo dobrej przyczepności do powierzchni
  • Bardzo dobrej urabialności
  • Podwyższonych właściwościach izolacyjnych
  • Wysokiej stabilności (brak segregacji i wydzielania wody)

Domieszka może być wykorzystana do produkcji murarskich i tynkarskich zapraw cementowych, w tym również bazujących na piaskach o wysokiej zawartości frakcji drobnych.

Zalecane dozowanie od 0,25 do 0,80 kg na 50kg cementu. Średnie dozowanie wynosi 0,5 kg na 50 kg cementu. Dozowanie domieszki zależy od pozostałych składników zaprawy i powinno być ustalone w drodze prób. Zimo-Mur W może być dodawany bezpośrednio do wody zarobowej, zaleca się jednak wprowadzenie go do wstępnie przemieszanych z wodą składników zaprawy (z ostatnią częścią wody zarobowej). W każdym przypadku należy zapewnić odpowiedni czas mieszania – do uzyskania jednolitej struktury zaprawy.

Uwaga!!! Przed przystąpieniem do pracy należy zapoznać się z instrukcją użytkowania dołączoną do opakowania oraz z środkami bezpieczeństwa / ostrożności określonymi Karcie Charakterystyki Produktu

Zimo-Mur W należy przechowywać w oryginalnych szczelnie zamkniętych pojemnikach w temperaturze 5°C do + 30°C. Chronić przed bezpośrednim nasłonecznieniem i mrozem.
Termin przydatności do użycia to 24 miesiące od daty produkcji.

Dostępne opakowania:   Pozostałe informację:

opakowanie kod produktu typ opakowania opakowanie zbiorcze paleta
1kg butelka 15 szt. 360 szt.
5kg kanister 4 szt. 114 szt.

Karta Techniczna

Karta Charakterystyki Produktu

Deklaracja Właściwości Użytkowych

Szanowni Państwo,

Strona jest w trakcie aktualizacji.
Po pełne informację o naszej ofercie zapraszam do kontaktu z naszym biurem handlowym lub przedstawicielami handlowymi

Infolinia: +48 25 685 30 67

Przepraszamy za utrudnienia

Translate »