Zimo-Mur

Przeciwmrozowy plastyfikator do zapraw budpwlanych (do -8°C)

ZIMO-MUR jest kompleksową domieszką napowietrzająco uplastyczniającą, specjalnie zaprojektowaną do produkcji cementowych zapraw murarskich (towarowych i wytwarzanych na miejscu budowy), zwiększając plastyczność i jednorodność gotowej zaprawy. Domieszka ZIMO-MUR umożliwia również – dzięki zjawisku przyśpieszenia narastania wytrzymałości – produkcje i wykorzystywanie zapraw w okresie obniżonej temperatury do -8°C (przy spełnieniu wymagań dla określonej klasy pielęgnacji betonu zgodnie z PN-EN 13670). W takim zastosowaniu należy jednak stosować wszelkie przepisy i wytyczne dla w/w warunków atmosferycznych. ZIMO-MUR jest jednorodną cieczą o barwie brązowej i gęstości 1,058±0,02g/cm³ i temp. zamarzania około -8°C.

Kategoria:

ZIMO-MUR służy do: wykonywania cementowych zapraw murarskich M2÷M20, zapraw towarowych i wykonywanych w miejscu wbudowania, szczególnie polecany przy produkcji zapraw wykonywanych w warunkach obniżonej temperatury otoczenia do -8˚C. Dodatkowo domieszka wydłuża czas przerobu zapraw murarskich do 8 godzin.

Zakres dozowania od 0,5 do 1,1 kg na 50 kg cementu. Typowe dozowanie wynosi od 0,5kg do 0,9 kg na 50 kg cementu. Właściwe dozowanie określa się po wykonaniu zarobów próbnych. Zaleca się dozowanie ZIMO-MUR do wody zarobowej przed mieszaniem, ale dopuszczalne jest również dodanie ezpośrednio do wstępnie wymieszanej zaprawy. Czas mieszania zaprawy z domieszką wynosi minimum 2 minuty.

Uwaga!!!
Przed przystąpieniem do pracy należy zapoznać się z instrukcją użytkowania dołączoną do opakowania oraz z środkami bezpieczeństwa / ostrożności określonymi Karcie Charakterystyki Produktu

Dostępne opakowania:

 

Pozostałe informację:

opakowanie kod produktu typ opakowania opakowanie zbiorcze paleta
1kg butelka 15 szt. 480 szt.
5kg kanister 4 szt. 114 szt.

 

 

 

Arkusz Danych Technicznych

Karta Charakterystyki Produktu

Deklaracja Właściwości Użytkowych

Dodatkowe informacje

Przeznaczenie

Przeciwmrozowy plastyfikator do zapraw murarskich i tynkarskich w płynie (-8°C)

Szanowni Państwo,

Strona jest w trakcie aktualizacji.
Po pełne informację o naszej ofercie zapraszam do kontaktu z naszym biurem handlowym lub przedstawicielami handlowymi

Infolinia: +48 25 685 30 67

Przepraszamy za utrudnienia

Translate »