Uszczelniacz Dekarski Kauczukowy

Kauczukowa, wysokoelastyczna masa uszczelniająca

Uszczelniacz dekarski to kauczukowa masa uszczelniająca o doskonałej przyczepności do podłoży bitumicznych, betonowych, kamiennych, metalu, drewna, szkła i większości tworzyw sztucznych. Spoina po utwardzeniu może być malowana, jest odporna na promieniowanie UV oraz działanie wody . Brak spływalności umożliwia uszczelnianie pionowe. Można stosować zarówno na suchych jak i na wilgotnych podłożach.

uszczelnianie elementów obróbek blacharskich dachów, tarasów, kominów i włazów, miejsc przebić przez dachy i tarasy, napraw dachów krytych papą bitumiczną, przewodów, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, spalinowych, miejsc osadzania świetlików i okien dachowych, połączeń blach falistych i trapezowych oraz płyt azbesto – cementowych i płyt bitumicznych, do wypełniania szczelin dylatacyjnych dachów i tarasów.

Powierzchnie powinny być czyste i suche, wolne od kurzu, pyłu, tłuszczu i smaru. Złącza powinny być zgodnie z normą DIN 18540 wypełnione sznurem PE. Wyrób przed użyciem należy przechowywać przez 24 godziny w temperaturze pokojowej. Gładkie powierzchnie mogą być wilgotne, natomiast porowate powierzchnie muszą być osuszone. Nałożoną masę można wygładzać szpachelką zmoczoną w wodnym roztworze mydła. Po zakończeniu pracy narzędzia wytrzeć ręcznikiem papierowym i umyć rozpuszczal-nikiem.Nieznaczna zmiana barwy uszczelnienia w skutek długotrwałego działania wody nie wpływa na jakość uszczelniania.
Uwaga: przed zastosowaniem wyrobu zaleca się wykonanie próby przyczepności na stosowanym podłożu.

kolor opakowanie kod produktu typ opakowania opakowanie zbiorcze paleta
bezbarwny 300ml SI 6155 kartusz 12 szt. 1.440 szt.
brązowy 300ml SI 6253 kartusz 12 szt. 1.440 szt.
grafitowy 300ml SI 6256 kartusz 12 szt. 1.440 szt.
ceglasty 300ml SI 6257 kartusz 12 szt. 1.440 szt.

 

Karta Charakterystyki Produktu

Szanowni Państwo,

Strona jest w trakcie aktualizacji.
Po pełne informację o naszej ofercie zapraszam do kontaktu z naszym biurem handlowym lub przedstawicielami handlowymi

Infolinia: +48 25 685 30 67

Przepraszamy za utrudnienia

Translate »