Silikon Szklarski

Uszczelniacz silikonowy do szkła

Silikon Szklarski to specjalistyczny uszczelniacz silikonowy o zwiększonej przyczepności do szkła, glazury, terakoty, ceramiki i drewna. Niekurczliwy, utwardzony wilgocią z powietrza daje elastyczne uszczelnienie, które jest trwałe przez wiele lat. Po utwardzeniu jest całkowicie odporny na promieniowanie UV, zmienne warunki atmosferyczne oraz działanie wysokich i niskich temp.

Karta Charakterystyki Produktu

kolor opakowanie kod produktu typ opakowania opakowanie zbiorcze paleta
bezbarwny 300ml SI 5051 kartusz 12 szt. 1440 szt.

 

Powierzchnia, na którą ma być stosowany silikon, powinna być czysta, wolna od kurzu, pyłu, tłuszczu, smaru, rdzy i innych substancji osłabiających przyczepność. Szkło, powierzchnie glazurowane, drewno należy odtłuścić alkoholem, benzyną ekstrakcyjną bądź innym rozpuszczalnikiem. Przed przystąpieniem do prac naprawczych należy usunąć pozostałości starego uszczelnienia. Przed użyciem wyrobu zaleca się wykonanie prób przyczepności na stosowanym podłożu.

Zalecany jest do uszczelniania połączeń w układzie szkło-szkło, ram okiennych, świetlików, do montażu gablot, szafek, witryn, wystaw cało szklanych, uszczelniania chłodni i elementów chłodniczych oraz wentylacji i klimatyzacji.

Szanowni Państwo,

Strona jest w trakcie aktualizacji.
Po pełne informację o naszej ofercie zapraszam do kontaktu z naszym biurem handlowym lub przedstawicielami handlowymi

Infolinia: +48 25 685 30 67

Przepraszamy za utrudnienia

Translate »