Silikon Sanitarny

Elastyczny uszczelniacz silikonowy do miejsc o wysokiej wilgotności

Silikon sanitarny jest przeznaczony do użytku w miejscach o wysokiej wilgotności takich jak: kuchnie, łazienki, pralnie, myjnie samochodowe itd.. Doskonale przylega do większości materiałów budowlanych min.: szkła, glazury, ceramiki, drewna i tworzyw sztucznych. Wykazuje dużą odporność na promieniowanie UV, zmienne warunki atmosferyczne oraz powstawanie i rozwój grzybów i pleśni.

Karta Charakterystyki Produktu

kolor opakowanie kod produktu typ opakowania opakowanie zbiorcze paleta
bezbarwny 300ml SI 3051 kartusz 12 szt. 1.440 szt.
biały 300ml SI 3052 kartusz 12 szt. 1.440 szt.

 

Przed rozpoczęciem prac należy oczyścić i odtłuścić a następnie wysuszyć łączone powierzchnie. Aby zabezpieczyć okolice szczeliny przed zabrudzeniem oraz zapewnić równą ilość spoin, zaleca się oklejenie ich taśmą malarską, którą należy usunąć natychmiast po zakończeniu prac. Przed użyciem odciąć wylot tuby powyżej gwintu, nałożyć nakrętkę i naciąć ją pod kątem – odpowiednio do szerokości szczeliny, jaką zamierza się wypełnić. Włożyć opakowanie do wyciskacza i układać spoinę. Świeżo nałożony silikon należy zabezpieczyć przed działaniem deszczu i wody na co najmniej 6 godzin. Świeżą masę można wygładzić szpatułką zamoczoną w detergencie.
Uwaga: przed zastosowaniem wyrobu zaleca się wykonanie próby przyczepności na stosowanym podłożu.

Służy do uszczelniania sanitariatów (umywalki, wanny, kabiny natryskowe, muszle klozetowe) blatów kuchennych, płytek ceramicznych (również narożnych połączeń) itd.

Szanowni Państwo,

Strona jest w trakcie aktualizacji.
Po pełne informację o naszej ofercie zapraszam do kontaktu z naszym biurem handlowym lub przedstawicielami handlowymi

Infolinia: +48 25 685 30 67

Przepraszamy za utrudnienia

Translate »