Savo

Przeciw pleśni

Produkt przeznaczony jest do likwidacji pleśni i grzybów oraz spowodowanych przez nie czarnych nalotów. Do zastosowania w pomieszczeniach typu: kuchnie, łazienki, pralnie, piwnice, korytarze itp. oraz na powierzchniach pionowych i poziomych typu: glazura, terakota, fugi, armatura, okolice okien i drzwi itp. Natychmiast po zastosowaniu niszczy grzyby i pleśń oraz w widoczny sposób wybiela powierzchnię. Preparat jest skuteczny przeciwko bakteriom, mikroskopijnym, włóknistym grzybom i glonom. Nadaje się do szerokiego zakresu materiałów.

Kategoria:

Produkt przeznaczony jest do likwidacji pleśni i grzybów oraz spowodowanych przez nie czarnych nalotów. Do zastosowania w pomieszczeniach typu: kuchnie, łazienki, pralnie, piwnice, korytarze itp. oraz na powierzchniach pionowych i poziomych typu: glazura, terakota, fugi, armatura, okolice okien i drzwi itp. Natychmiast po zastosowaniu niszczy grzyby i pleśń oraz w widoczny sposób wybiela powierzchnię.

Na zaatakowane miejsca nanieść preparat poprzez natrysk w odległości 10–15 cm. Środek możemy pozostawić do wyschnięcia lub po 15–20 minutach możemy dane miejsce umyć wodą. Nie należy przed natryskiem usuwać pleśni, aby nie doszło do rozprzestrzenienia się niebezpiecznych zarodników. Podany powyżej sposób umożliwi bezpieczne usunięcie zanieczyszczeń, a w związku z właściwościami wybielającymi preparatu dojdzie do zniknięcia ciemnych plam z zaatakowanych miejsc. W przypadku powierzchni mocno zainfekowanych czynność kilkakrotnie powtórzyć. Pomieszczenia należy dobrze przewietrzyć aż do zaniku zapachu chloru. Produkt nadaje się do tynku, muru, kamienia, marmuru, granitu, naturalnego drewna, ceramiki i szkła ceramiki, emalii, szkła, włókna szklanego, akrylu, winylu, nylonu, gumy, teflonu, stali nierdzewnej, chromu itp. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. W przypadku niedostatecznej wentylacji stosować odpowiednie osobiste środki ochrony dróg oddechowych. Przedmioty metalowe natychmiast umyć wodą. Uwaga!!! Przed przystąpieniem do pracy należy zapoznać się z instrukcją użytkowania dołączoną do opakowania oraz z środkami bezpieczeństwa / ostrożności określonymi Karcie Charakterystyki Produktu

Pozostałe informację:

opakowanie kod produktu typ opakowania opakowanie zbiorcze paleta
500ml butelka 20 szt. 1080 szt.

Karta Techniczna

Karta Charakterystyki Produktu

Pozwolenie

Szanowni Państwo,

Strona jest w trakcie aktualizacji.
Po pełne informację o naszej ofercie zapraszam do kontaktu z naszym biurem handlowym lub przedstawicielami handlowymi

Infolinia: +48 25 685 30 67

Przepraszamy za utrudnienia

Translate »