Reno-Klinkier

Olejowy impregnat do cegły klinkierowej

Reno Klinkier jest gotowym do użycia preparatem, który pogłębia i ożywia kolor, zmniejsza chłonność podłoża a przez to zabezpiecza przed przebarwieniami oraz umożliwia łatwe usunięcie zabrudzeń. Powierzchnie pokryte Reno Klinkierem mniej chłoną brud i są łatwiejsze w czyszczeniu i konserwacji.
Reno Klinkier może być stosowany wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

Reno Klinkier służy do zabezpieczania i pielęgnacji klinkieru, cegły licówki, płytek terakotowych oraz innych chłonnych powierzchni nieglazurowanych.

Reno Klinkier należy stosować na czyste i suche powierzchnie, oczyszczoną z piasku, pyłu, mchów itp. W celu usunięcia wszelkich plam lub nieczystości zaleca się użycie preparatu Reno-Czyścik. Zaleca się stosowanie środka w temperaturze powyżej +5°C. Środek Reno-Klinkier nanosić równomiernie za pomocą pędzla lub szmatki. Nadmiar środka należy usunąć suchą szmatką. Narzędzia po pracy należy umyć ciepłą wodą z mydłem. Czas schnięcia powłoki, w zależności od chłonności materiału oraz temperatury otoczenia wynosi 6-20 godzin.
Zużycie: średnio 1l / 10 m² powierzchni. (5 litrowe opakowanie wystarcza średnio na 50 m²)

Uwaga!!!
Przed przystąpieniem do pracy należy zapoznać się z instrukcją użytkowania dołączoną do opakowania oraz z środkami bezpieczeństwa / ostrożności określonymi Karcie Charakterystyki Produktu

Dostępne opakowania:

Pozostałe informacje:

opakowanie kod produktu typ opakowania opakowanie zbiorcze paleta
1l kanister 15 szt. 480 szt.
5l kanister 4 szt. 114 szt.

 

Karta Charakterystyki Produktu

Szanowni Państwo,

Strona jest w trakcie aktualizacji.
Po pełne informację o naszej ofercie zapraszam do kontaktu z naszym biurem handlowym lub przedstawicielami handlowymi

Infolinia: +48 25 685 30 67

Przepraszamy za utrudnienia

Translate »