Reno-Form

Olej antyadhezyjny do form i szalunków

Reno-Form to wysokiej klasy reaktywny i nieemulgujący olej, zawierający w swym składzie olej mineralny oraz pakiet przyjaznych środowisku naturalnemu dodatków antyadhezyjnych (zmniejszających ryzyko uszkodzeń wyrobów betonowych podczas rozformowywania szalunków, pozostawiając gładką i przyczepną powierzchnię pod dalsze prace budowlane) i antykorozyjnych (wydłużających żywotność form i szalunków). Reno-Form nie powoduje przebarwień powierzchni betonu.

Reno-Form z powodzeniem może być stosowany do wszelkich form i szalunków stalowych, drewnianych i PCV; przy produkcji elementów z betonu kruszywowego, galanterii betonowej, stropów Teriva, kręgów betonowych itd.

Reno-Form należy nanosić za pomocą pędzla lub natryskowo na całą powierzchnię stykającą się z betonem, uprzednio oczyszczoną z elementów pogarszających działanie preparatu (stary beton, nierówności itp.)
Ostateczna wydajność preparatu zależy od sposobu nanoszenia, rodzaju podłoża i stopnia jego zużycia oraz grubości warstwy.

Uwaga!!!
Przed przystąpieniem do pracy należy zapoznać się z instrukcją użytkowania dołączoną do opakowania oraz z środkami bezpieczeństwa / ostrożności określonymi Karcie Charakterystyki Produktu

Dostępne opakowania:

Pozostałe informację:

opakowanie kod produktu typ opakowania opakowanie zbiorcze paleta
5l kanister 4 szt. 114 szt.
10l kanister 1 szt. 60 szt.

Karta Charakterystyki Produktu

Szanowni Państwo,

Strona jest w trakcie aktualizacji.
Po pełne informację o naszej ofercie zapraszam do kontaktu z naszym biurem handlowym lub przedstawicielami handlowymi

Infolinia: +48 25 685 30 67

Przepraszamy za utrudnienia

Translate »