Qspeed

Domieszka przyśpieszająca wiązanie betonu

Qspeed- obniżając zawartość wody w mieszance betonowej, powoduje zwiększenie wytrzymałości betonu. Ponadto przyśpiesza narastanie wytrzymałości betonu o 40% po 24h, a o 15% po 28 dniach, poprawiając jego właściwości użytkowe, takie jak wodoszczelność i odporność na działanie mrozu. Zwiększenie upłynnienia mieszanki betonowej ułatwia jej podawanie, pompowanie, układanie i zagęszczanie. Domieszka redukuje wodę zarobową o ok. 12% przy zachowaniu jednakowej konsystencji. Qspeed jest wytwarzany na bazie żywicy melaminowo-formaldehydowej. Domieszka jest cieczą o gęstości 1,15g/cm, pH 8±1, rozpuszczalną w wodzie w każdej proporcji zmieszania.

Kategoria:

Qspeed stosuje się w celu zwiększenia urabialności mieszanki betonowej i może być wykorzystywana przy produkcji betonu towarowego, elementów prefabrykowanych oraz do wykonywania betonowych konstrukcji żelbetowych i sprężonych.

Qspeed w zależności od oczekiwanego efektu działania, dodaje się równocześnie z wodą zarobową lub do mieszanki betonowej w ilości od 0,5 do 2,5 % w stosunku do masy cementu (najczęściej 1kg na 100kg cementu). Przydatność Qspeed-SKORBET do betonu z innymi domieszkami należy każdorazowo potwierdzić badaniami.

Uwaga!!!
Przed przystąpieniem do pracy należy zapoznać się z instrukcją użytkowania dołączoną do opakowania oraz z środkami bezpieczeństwa / ostrożności określonymi Karcie Charakterystyki Produktu

Dostępne opakowania:

Pozostałe informację:

opakowanie kod produktu typ opakowania opakowanie zbiorcze paleta
1kg butelka 15 szt. 480 szt.
5kg kanister 4 szt. 114 szt.

 

 

 

Arkusz Danych Technicznych

Karta Charakterystyki Produktu

Deklaracja Właściwości Użytkowych

Szanowni Państwo,

Strona jest w trakcie aktualizacji.
Po pełne informację o naszej ofercie zapraszam do kontaktu z naszym biurem handlowym lub przedstawicielami handlowymi

Infolinia: +48 25 685 30 67

Przepraszamy za utrudnienia

Translate »