Qmix PLUS

Plastyfikator do zapraw murarskich i tynkarskich w płynie

Qmix PLUS jest domieszką przeznaczoną do poprawienia właściwości roboczych cementowych zapraw muraskich i tynkarskich. Plastyfikator Qmix znacznie redukuje ilość wody zarobowej dodawanej do mieszanki jednocześnie poprawiając jej urabialność, zwiększa napowietrzenie świeżej zaprawy, a podczas twardnienia zapobiega powstawaniu rys skurczowych. Zaprawa z dodatkiem Qmix PLUS dłużej zachowuje plastyczność, nie spływa, lepiej penetruje, powoduje że na powierzchni tynku nie ma zacieków i wykwitów, po stwardnieniu zwiększa wodoszczelność i odporność na mróz oraz pozwala na prowadzenie robót w warunkach obniżonych temperatur do -2°C.

Qmix PLUS można stosować do zapraw murarskich, tynkarskich i wykończeniowych, z użyciem wszelkich mieszanek cementowych, szczególnie w okresie obniżonych temperatur (do -2°C)
Qmix PLUS należy stosować w ilości od 0,36% do 0,72% w stosunku do masy cementu (przeciętnie 200 ml na 50 kg cementu). Qmix PLUS można dodawać do wody zarobowej lub bezpośrednio do betoniarki z chwilą jej dodawania. Aby uzyskać najlepszy efekt należy dobrze wymieszać zaprawę
Uwaga!!! Przed przystąpieniem do pracy należy zapoznać się z instrukcją użytkowania dołączoną do opakowania oraz z środkami bezpieczeństwa / ostrożności określonymi Karcie Charakterystyki Produktu
Qmix PLUS należy przechowywać w czystych i szczelnie zamkniętych pojemnikach. W przypadku zamarznięcia preparat należy całkowicie odmrozić, a następnie energicznie wstrząsnąć i wymieszać do uzyskania jednorodnej konsystencji. Okres przydatności do użycia wynosi 24 miesiące od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.
Dostępne opakowania:
Pozostałe informację:
opakowanie
kod produktu
typ opakowania
opakowanie zbiorcze
paleta
1l
butelka
15 szt.
360 szt.
5l
kanister
4 szt.
114 szt.
20l
kanister
1 szt.
26 szt.

Arkusz Danych Technicznych

Karta Charakterystyki Produktu

Deklaracja Właściwości Użytkowych

Szanowni Państwo,

Strona jest w trakcie aktualizacji.
Po pełne informację o naszej ofercie zapraszam do kontaktu z naszym biurem handlowym lub przedstawicielami handlowymi

Infolinia: +48 25 685 30 67

Przepraszamy za utrudnienia

Translate »