Qmix MAX

Plastyfikator do zapraw murarskich i tynkarskich KONCENTRAT

Qmix MAX jest domieszką przeznaczoną do poprawienia właściwości roboczych zapraw cementowych z zastosowaniem cementu portlandzkiego. Qmix MAX jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie w optymalizowaniu kosztów budowy, transportu, magazynowania oraz prawidłowego dozowania. Qmix MAX oferowany jest w formie koncentratu w butelce pozwalającej na precyzyjne odmierzanie właściwej ilości plastyfikatora.
Zalety:
  • zwiększa napowietrzenie świeżej zaprawy poprawiając jej urabialność
  • dłużej zachowuje plastyczność – zaprawa nie spływa oraz wykazuje lepszą przyczepność do większości powierzchni i łatwiej wypełnia wolne przestrzenie.
  • redukuje ilość wody zarobowej zapobiegając powstawaniu rys skurczowych
  • po stwardnieniu zwiększa wodoszczelność i odporność na mróz.
  • pozwala na pracę w okresach obniżonych temperatur do -2 °C
  • sprawia, że na powierzchni tynku nie ma zacieków i wykwitów
  • nie powoduje korozji elementów metalowych

Uwaga: konstrukcja butelki pozwala na precyzyjne odmierzanie plastyfikatora oraz na dozowanie ściśle przewidzianej ilości, eliminując ryzyko niepożądanego przedozowania domieszki. Znacznie poprawia właściwości robocze zaprawy i jednocześnie zapewnia pożądane oszczędności finansowe.

Kategoria:

Arkusz Danych Technicznych

Karta Charakterystyki Produktu

Deklaracja Właściwości Użytkowych

Dostępne opakowania:

 

Pozostałe informację:

opakowanie kod produktu typ opakowania opakowanie zbiorcze paleta
1kg butelka z dozownikiem 12 szt. 384 szt.

 

 

Qmix MAX dozuje się do wody zarobowej lub bezpośrednio do betoniarki w chwili jej dodawania w ilości 20 ml na każde 50 kg cementu (0,04% w stosunku do masy cementu). Aby uzyskać najlepszy efekt należy wykonać mieszankę próbną na placu budowy określając optymalną jej dawkę. Uplastyczniające właściwości domieszki zmniejszają znacząco ilość wody dodawanej do mieszanki.y dobrze wymieszać zaprawę

Sposób dozowania:

 

Uwaga!!!
Przed przystąpieniem do pracy należy zapoznać się z instrukcją użytkowania dołączoną do opakowania oraz z środkami bezpieczeństwa / ostrożności określonymi Karcie Charakterystyki Produktu

Qmix MAX przeznaczony jest do stosowania w zaprawach budowlanych podczas wykonywania prac murarskich, tynkarskich oraz wykończeniowych.

Szanowni Państwo,

Strona jest w trakcie aktualizacji.
Po pełne informację o naszej ofercie zapraszam do kontaktu z naszym biurem handlowym lub przedstawicielami handlowymi

Infolinia: +48 25 685 30 67

Przepraszamy za utrudnienia

Translate »