Qmix FORTE

Plastyfikator o wzmocnionym działaniu do zapraw budowlanych

Qmix FORTE jest domieszką wyjątkowo mocno poprawiającą właściwości robocze zapraw cementowych z zastosowaniem cementu portlandzkiego. Zwiększa napowietrzenie świeżej zaprawy, poprawia jej urabialność, redukuje ilość wody zarobowej, a po stwardnieniu „zwiększa” wodoszczelność i odporność na mróz. Zaprawa z dodatkiem Qmix FORTE dłużej zachowuje plastyczność, nie spływa, lepiej penetruje, zapobiega powstawaniu rys skurczowych, sprawia ,że na powierzchni tynku nie ma zacieków i wykwitów. Mieszanka z Qmix FORTE nie powoduje korozji metali.

Kategoria:

Qmix FORTE można stosować do zapraw murarskich, tynkarskich oraz wykończeniowych, szczególnie tam, gdzie jest wymagana duża plastyczność zaprawy. Umożliwia pracę w okresie obniżonych temperatur (do -2°C)

Qmix FORTE należy stosować w ilości od 0,36% do 0,72% w stosunku do masy cementu (przeciętnie 180 ml na 50 kg cementu). Qmix FORTE można dodawać do wody zarobowej lub bezpośrednio do betoniarki z chwilą jej dodawania. Aby uzyskać najlepszy efekt należy dobrze wymieszać zaprawę. Uplastyczniające właściwości domieszki zmniejszają znaczaco ilość dodawanej wody zarobowej.

Dostępne opakowania:

Pozostałe informacje:

opakowanie
kod produktu
typ opakowania
opakowanie zbiorcze
paleta
1l
butelka
15 szt.
480 szt.
5l
kanister
4 szt.
114 szt.

 

 

 

Arkusz Danych Technicznych

Karta Charakterystyki Produktu

Deklaracja Właściwości Użytkowych

Szanowni Państwo,

Strona jest w trakcie aktualizacji.
Po pełne informację o naszej ofercie zapraszam do kontaktu z naszym biurem handlowym lub przedstawicielami handlowymi

Infolinia: +48 25 685 30 67

Przepraszamy za utrudnienia

Translate »