Qmix FORTE

Plastyfikator o wzmocnionym działaniu do zapraw budowlanych

Qmix FORTE jest domieszką wyjątkowo mocno poprawiającą właściwości robocze zapraw cementowych z zastosowaniem cementu portlandzkiego. Zwiększa napowietrzenie świeżej zaprawy, poprawia jej urabialność, redukuje ilość wody zarobowej, a po stwardnieniu „zwiększa” wodoszczelność i odporność na mróz. Zaprawa z dodatkiem Qmix FORTE dłużej zachowuje plastyczność, nie spływa, lepiej penetruje, zapobiega powstawaniu rys skurczowych, sprawia ,że na powierzchni tynku nie ma zacieków i wykwitów. Mieszanka z Qmix FORTE nie powoduje korozji metali.

Przeznaczenie:
Qmix FORTE można stosować do zapraw murarskich, tynkarskich oraz wykończeniowych, szczególnie tam, gdzie jest wymagana duża plastyczność zaprawy. Umożliwia pracę w okresie obniżonych temperatur (do -2°C)

Sposób użycia:
Qmix FORTE należy stosować w ilości od 0,36% do 0,72% w stosunku do masy cementu (przeciętnie 180 ml na 50 kg cementu). Qmix FORTE można dodawać do wody zarobowej lub bezpośrednio do betoniarki z chwilą jej dodawania. Aby uzyskać najlepszy efekt należy dobrze wymieszać zaprawę. Uplastyczniające właściwości domieszki zmniejszają znaczaco ilość dodawanej wody zarobowej.

Przechowywanie:
Qmix FORTE należy przechowywać w czystych i szczelnie zamkniętych pojemnikach. W przypadku zamarznięcia preparat należy całkowicie odmrozić, a następnie energicznie wstrząsnąć i wymieszać do uzyskania jednorodnej konsystencji. Okres przydatności do stosowania wynosi 24 miesiące od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.

Dostępne opakowania:

Pliki do pobrania:

Arkusz Danych Technicznych

Karta Charakterystyki Produktu

Deklaracja Właściwości Użytkowych

Kategoria:

Szanowni Państwo,

Strona jest w trakcie aktualizacji.
Po pełne informację o naszej ofercie zapraszam do kontaktu z naszym biurem handlowym lub przedstawicielami handlowymi

Infolinia: +48 25 685 30 67

Przepraszamy za utrudnienia

Translate »