Qmix FORTE

Plastyfikator o wzmocnionym działaniu do zapraw budowlanych

Qmix FORTE jest domieszką wyjątkowo mocno poprawiającą właściwości robocze zapraw cementowych z zastosowaniem cementu portlandzkiego. Zwiększa napowietrzenie świeżej zaprawy, poprawia jej urabialność, redukuje ilość wody zarobowej, a po stwardnieniu „zwiększa” wodoszczelność i odporność na mróz. Zaprawa z dodatkiem Qmix FORTE dłużej zachowuje plastyczność, nie spływa, lepiej penetruje, zapobiega powstawaniu rys skurczowych, sprawia ,że na powierzchni tynku nie ma zacieków i wykwitów. Mieszanka z Qmix FORTE nie powoduje korozji metali.

Kategoria:

Arkusz Danych Technicznych

Karta Charakterystyki Produktu

Deklaracja Właściwości Użytkowych

Dostępne opakowania:

Pozostałe informacje:

opakowanie
kod produktu
typ opakowania
opakowanie zbiorcze
paleta
1l
butelka
15 szt.
480 szt.
5l
kanister
4 szt.
114 szt.

 

 

 

Qmix FORTE należy stosować w ilości od 0,36% do 0,72% w stosunku do masy cementu (przeciętnie 180 ml na 50 kg cementu). Qmix FORTE można dodawać do wody zarobowej lub bezpośrednio do betoniarki z chwilą jej dodawania. Aby uzyskać najlepszy efekt należy dobrze wymieszać zaprawę. Uplastyczniające właściwości domieszki zmniejszają znaczaco ilość dodawanej wody zarobowej.

Qmix FORTE można stosować do zapraw murarskich, tynkarskich oraz wykończeniowych, szczególnie tam, gdzie jest wymagana duża plastyczność zaprawy. Umożliwia pracę w okresie obniżonych temperatur (do -2°C)

Szanowni Państwo,

Strona jest w trakcie aktualizacji.
Po pełne informację o naszej ofercie zapraszam do kontaktu z naszym biurem handlowym lub przedstawicielami handlowymi

Infolinia: +48 25 685 30 67

Przepraszamy za utrudnienia

Translate »