Qmix DH

Plastyfikator do zapraw murarskich i tynkarskich w proszku

Qmix DH jest domieszką przeznaczoną do poprawienia właściwości roboczych cementowych zapraw muraskich i tynkarskich. Plastyfikator Qmix znacznie redukuje ilość wody zarobowej dodawanej do mieszanki jednocześnie poprawiając jej urabialność, zwiększa napowietrzenie świeżej zaprawy, a podczas twardnienia zapobiega powstawaniu rys skurczowych. Zaprawa z dodatkiem Qmix DH dłużej zachowuje plastyczność, nie spływa, lepiej penetruje, powoduje że na powierzchni tynku nie ma zacieków i wykwitów, po stwardnieniu zwiększa wodoszczelność i odporność na mróz oraz pozwala na prowadzenie robót w warunkach obniżonych temperatur do -2°C.

Qmix DH przeznaczony jest do stosowania w zaprawach budowlanych podczas wykonywania prac murarskich, tynkarskich oraz wykończeniowych.

 

Qmix DH należy stosować w ilości jedna saszetka na 50 kg cementu. Qmix DH można dodawać do wody zarobowej lub bezpośrednio do betoniarki po wsypaniu piasku. Aby uzyskać najlepszy efekt należy dobrze wymieszać zaprawę. W celu ustalenia odpowiedniej dawki należy przygotować mieszanki próbne.

Qmix DH należy przechowywać w suchym miejscu w zamkniętych wiaderkach. Okres przydatności do stosowania przy przechowywaniu w sposób zgodny z zaleceniami producenta wynosi 24 miesiące od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.

Dostępne opakowania:

Pozostałe informacje:

opakowanie
kod produktu
typ opakowania
opakowanie zbiorcze
paleta
16g
saszetka
100 szt.
14.000 szt.
16g
saszetka
350 szt.
16.800 szt.

Karta Techniczna

Karta Charakterystyki Produktu

Deklaracja Właściwości Użytkowych

 

Szanowni Państwo,

Strona jest w trakcie aktualizacji.
Po pełne informację o naszej ofercie zapraszam do kontaktu z naszym biurem handlowym lub przedstawicielami handlowymi

Infolinia: +48 25 685 30 67

Przepraszamy za utrudnienia

Translate »