Qmix DH

Plastyfikator do zapraw murarskich i tynkarskich w proszku

Qmix DH jest domieszką przeznaczoną do poprawienia właściwości roboczych zapraw budowlanych z zastosowaniem cementu portlandzkiego. Zwiększa napowietrzenie świeżej zaprawy, poprawia jej urabialność, a po stwardnieniu wodoszczelność i odporność na mróz. Qmix DH umożliwia prowadzenie robót w okresach obniżonych temperatur(do -2°C) i zapobiega powstawaniu rys skurczowych. Zaprawa z dodatkiem Qmix DH dłużej zachowuje plastyczność, nie spływa, lepiej penetruje, powoduje że na powierzchni tynku nie ma zacieków i wykwitów

Przeznaczenie:
Qmix DH przeznaczony jest do stosowania w zaprawach budowlanych podczas wykonywania prac murarskich, tynkarskich oraz wykończeniowych.

Sposób użycia:
Qmix DH należy stosować w ilości jedna saszetka na 50 kg cementu. Qmix DH można dodawać do wody zarobowej lub bezpośrednio do betoniarki po wsypaniu piasku. Aby uzyskać najlepszy efekt należy dobrze wymieszać zaprawę. W celu ustalenia odpowiedniej dawki należy przygotować mieszanki próbne.

Przechowywanie:
Qmix DH należy przechowywać w suchym miejscu w zamkniętych wiaderkach. Okres przydatności do stosowania przy przechowywaniu w sposób zgodny z zaleceniami producenta wynosi 24 miesiące od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.

Dostępne opakowania:

Pliki do pobrania:

Arkusz Danych Technicznych

Karta Charakterystyki Produktu

Deklaracja Właściwości Użytkowych

Kategoria:

Szanowni Państwo,

Strona jest w trakcie aktualizacji.
Po pełne informację o naszej ofercie zapraszam do kontaktu z naszym biurem handlowym lub przedstawicielami handlowymi

Infolinia: +48 25 685 30 67

Przepraszamy za utrudnienia

Translate »