Qblock

Plastyfikator do betonu

Qblock jest bardzo efektywnie działającym plastyfikatorem. Qblock zwiększa urabialność, polepsza spoistość betonu, wydłuża czas urabialności, redukuje ilość wody zarobowej, ogranicza oddzielanie się składników, zwiększa wytrzymałość, trwałość oraz nieprzepuszczalność betonu, umożliwia oszczędność cementu.

Qblock można stosować do wylewek betonowych (szczególnie do ogrzewania podłogowego), do wytwarzania betonów prefabrykowanych, do produkcji cegieł i bloczków betonowych, do betonów sprężonych, w miejscach zagęszczonego zbrojenia, gdzie wysoka urabialność jest szczególnie pożądana.

Qblock należy stosować w ilości od 0,29% do 0,57 % masy cementu (przeciętnie 200ml na 50 kg cementu) razem z wodą zarobową i kruszywem.
Nigdy nie należy dodawać Qblock do suchego cementu! Podczas betonowania w upalną pogodę można dawkę Qblock podwoić, co przedłuży czas urabialności mieszanki.

Uwaga!!!
Przed przystąpieniem do pracy należy zapoznać się z instrukcją użytkowania dołączoną do opakowania oraz z środkami bezpieczeństwa / ostrożności określonymi Karcie Charakterystyki Produktu

Dostępne opakowania:

Pozostałe informację:

opakowanie kod produktu typ opakowania opakowanie zbiorcze paleta
1l butelka 15 szt. 360 szt.
5l kanister 4 szt. 114 szt.

 

 

 

Arkusz Danych Technicznych

Karta Charakterystyki Produktu

Deklaracja Właściwości Użytkowych

Szanowni Państwo,

Strona jest w trakcie aktualizacji.
Po pełne informację o naszej ofercie zapraszam do kontaktu z naszym biurem handlowym lub przedstawicielami handlowymi

Infolinia: +48 25 685 30 67

Przepraszamy za utrudnienia

Translate »