Primer Standard

Grunt uniwersalny

Primer Standard to preparat, którego bazą jest naturalna dyspersja żywic akrylowych. To ciecz o słabym zapachu i białym kolorze. Primer Standard jest przyjazny dla środowiska naturalnego, nie wymaga rozpuszczalnika, a po wyschnięciu ma właściwości mrozoodporne.

Kategoria:

Karta Techniczna

Karta Charakterystyki Produktu

Dostępne opakowania: Pozostałe informację:

opakowanie kod produktu typ opakowania opakowanie zbiorcze paleta
2l butelka 1 szt. 240 szt.
5l kanister 4 szt. 114 szt.
10l kanister 1 szt. 60 szt.

Primer Standard powinien być nanoszony za pomocą pędzla na czyste, pozbawione kurzu, brudu i odtłuszczone oraz suche podłoże, w temperaturze otoczenia nie niższej niż 5°C. Przy chłonnych podłożach Primer Standard powinien być nanoszony dwukrotnie. Zużycie 0,1 do 0,2 l/m². W przypadku bardzo chłonnych podłoży, lub braku konieczności silnego wzmacniania powierzchni Primer Standard można rozcieńczyć z wodą w proporcji 1:3 – 1:5. Uwaga!!! Przed przystąpieniem do pracy należy zapoznać się z instrukcją użytkowania dołączoną do opakowania oraz z środkami bezpieczeństwa / ostrożności określonymi Karcie Charakterystyki Produktu

Primer Standard przeznaczony jest do gruntowania chłonnych podłoży. Szczególnie polecany pod wylewki betonowe, tynki cementowe, cementowo wapienne, tynki gipsowe, farby dyspersyjne, pod kleje do przyklejania płytek ceramicznych (glazura, terakota), do mocowania płyt izolacji termicznej jak i innych prac budowlanych. Z powodzeniem można go również stosować do lekkich prac wykończeniowych, gdzie pożądane jest zmniejszenie chłonności i zwiększenie przyczepności podłoża (malowanie, tapetowanie, płyty karton-gips, cegła, płyty stolarskie i wiórowe. Primer Standard może być stosowany wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Szanowni Państwo,

Strona jest w trakcie aktualizacji.
Po pełne informację o naszej ofercie zapraszam do kontaktu z naszym biurem handlowym lub przedstawicielami handlowymi

Infolinia: +48 25 685 30 67

Przepraszamy za utrudnienia

Translate »