Primer Popular

Grunt uniwersalny

Primer Popular to wysokiej jakości preparat gruntujący, którego bazą jest wodna dyspersja żywicy akrylowej, modyfikowanej dodatkami uszlachetniającymi jego skład. Primer Popular jest przyjazny środowisku, ekonomiczny i łatwy w użyciu, a po wyschnięciu mrozoodporny.

Kategoria:

Primer Popular służy do gruntowania podłoży zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Poprzedza operacje malowania, tapetowania, gipsowania, układania glazury czy wykonywaniu innych prac wykończeniowych. Z powodzeniem można go stosować na podłożach z płyty gipsowej, tynków gipsowych, cementowych, czy cementowo wapiennych, cegieł płyt stolarskich i wiórowych, jak również na inne podłoża gdzie pożądane jest zapewnienie wytrzymałości i przyczepności.

Primer Popular powinien być nanoszony za pomocą pędzla na czyste, pozbawione kurzu, brudu i odtłuszczone oraz suche podłoże. Zużycie 8 do 13 m² na litr w jednej warstwie, w zależności od chłonności i równości podłoża. Nanosić dwukrotnie, druga warstwa po wyschnięciu pierwszej (bardzo porowate powierzchnie wymagają potrójnego zastosowania). W przypadku bardzo chłonnych podłoży, lub braku konieczności silnego wzmacniania powierzchni Primer Popular można rozcieńczyć z wodą w proporcji 1:2. Zakres temperatur stosowania od +5 do 35°C. Uwaga!!! Przed przystąpieniem do pracy należy zapoznać się z instrukcją użytkowania dołączoną do opakowania oraz z środkami bezpieczeństwa / ostrożności określonymi Karcie Charakterystyki Produktu

Dostępne opakowania: Pozostałe informację:

opakowanie kod produktu typ opakowania opakowanie zbiorcze paleta
1l butelka 15 szt. 360 szt.
5l kanister 4 szt. 114 szt.
10l kanister 1 szt. 60 szt.

Karta Techniczna

Karta Charakterystyki Produktu

Szanowni Państwo,

Strona jest w trakcie aktualizacji.
Po pełne informację o naszej ofercie zapraszam do kontaktu z naszym biurem handlowym lub przedstawicielami handlowymi

Infolinia: +48 25 685 30 67

Przepraszamy za utrudnienia

Translate »