Primer Master

Grunt Gleboko Penetrujący na bazie drobnocząsteczkowej dyspersji akrylowej

PRIMER MASTER wykonany jest na bazie silnie stężonej drobnocząsteczkowej dyspersji akrylowej, dzięki której wyróżnia się doskonałą penetracją chłonnych podłoży mineralnych oraz dużą siłą ich wzmacniania.
Zalety:
  • bardzo dobrze wnika w głąb podłoży
  • redukuje nadmierną nasiąkliwość oraz wyrównuje nierówną chłonność podłoża
  • wzmacnia powierzchniowo podłoże i znacząco poprawia jej przyczepność
  • zabezpiecza przed szkodliwym działaniem wilgoci
  • ułatwia nanoszenie kolejnych warstw wykończeniowych (farb, szpachlówek, klejów, wylewek betonowych itp.)
Kategoria:

PRIMER MASTER służy do wzmacniania i wyrównywania chłonności porowatych podłoży wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Z powodzeniem może być stosowany na podłożach z płyty gipsowej, tynków gipsowych, cementowych, cementowo wapiennych, betonie,  płyt wiórowych itp. Poprzedza czynność malowania, gipsowania, tapetowania, tynkowania, układania płytek ceramicznych, wylewania wylewek betonowych, jastrychów, mocowania izolacji termicznych itp.

PRIMER MASTER powinien być nanoszony za pomocą pędzla lub wałka na chłonne, oczyszczone z kurzu, brudu, odtłuszczone i suche podłoże w temp. od +5°C do +25°C. W przypadku pracy na bardzo chłonnych podłożach preparat należy rozcieńczyć z wodą w proporcji 1:1 i nanosić kilkukrotnie metodą mokre na mokre. Kolejne warstwy nanosić bez rozcieńczenia. Przy mało wymagających podłożach PRIMER MASTER można rozcieńczyć w proporcji 1:2 – 1:3. Na pozostałych podłożach produkt stosować bez rozcieńczenia i nakładać 1-2 warstwy w zależności od potrzeb. Czas schnięcia: ~2 godziny (w zależności od chłonności podłoża temp. otoczenia itp.) Zużycie: od 0,1 do 0,5 l/m² w zależności sposobu nanoszenia, rodzaju i chłonności podłoża. Uwaga!!! Przed przystąpieniem do pracy należy zapoznać się z instrukcją użytkowania dołączoną do opakowania oraz z środkami bezpieczeństwa / ostrożności określonymi Karcie Charakterystyki Produktu

Dostępne opakowania: Pozostałe informację:

opakowanie kod produktu typ opakowania opakowanie zbiorcze paleta
1l butelka 15 szt. 360 szt.
5l kanister 4 szt. 114 szt.

Karta Techniczna

Karta Charakterystyki Produktu

Szanowni Państwo,

Strona jest w trakcie aktualizacji.
Po pełne informację o naszej ofercie zapraszam do kontaktu z naszym biurem handlowym lub przedstawicielami handlowymi

Infolinia: +48 25 685 30 67

Przepraszamy za utrudnienia

Translate »