Primer KONCENTRAT

Silnie stężony grunt do wymagających powierzchni oraz dodatek do klejów sypkich

Primer Koncentrat to wysokiej jakości mieszanina polimeru styrenowo-akrylowego i innych dodatków uszlachetniających posiadającej podwójne właściwości:

  • wnika w głąb chłonnych i wymagających powierzchni, wzmacniając je i tworząc szczepną warstwę pod dalsze prace budowlane, jednocześnie zabezpieczając przed negatywnym działaniem wilgoci i wody
  • zwiększa wydajność, przyczepność i elastyczność klejów sypkich, uodparniając na wibrację i ruchy podłoża oraz podnosi odporność na działanie pary wodnej i wody.

 

Kategoria:

Karta Techniczna

Karta Charakterystyki Produktu

Dostępne opakowania: Pozostałe informację:

opakowanie kod produktu typ opakowania opakowanie zbiorcze paleta
1l butelka 15 szt. 480 szt.
5l kanister 4 szt. 114 szt.

Środek gruntujący: Primer Koncentrat należy rozcieńczyć w proporcji 1:3 i nakładać na uprzednio przygotowaną powierzchnię (czystą, pozbawioną elementów nie związanych z podłożem) za pomocą pędzla lub wałka. W przypadku bardzo chłonnych powierzchni gruntowanie należy przeprowadzić dwukrotnie. Wydajność: 1l / 18-24m² powierzchni. Dodatek do klejów: Produkt należy rozcieńczyć w proporcji 1:1 i dozować w ilości 1 litr na 4 kg kleju. Uwaga!!! Przed przystąpieniem do pracy należy zapoznać się z instrukcją użytkowania dołączoną do opakowania oraz z środkami bezpieczeństwa / ostrożności określonymi Karcie Charakterystyki Produktu

  • Środek gruntujący: szczególne polecany pod wylewki betonowe, tynki gipsowe, cementowe i cementowo wapienne, farby dyspersyjne, tynki „japońskie”, kleje do przyklejanie płytek ceramicznych, płyt izolacji termicznej itd.
  • Dodatek do klejów: kleje sypkie wykonane na bazie cementu do glazury, terakoty, izolacji termicznej itd.

Szanowni Państwo,

Strona jest w trakcie aktualizacji.
Po pełne informację o naszej ofercie zapraszam do kontaktu z naszym biurem handlowym lub przedstawicielami handlowymi

Infolinia: +48 25 685 30 67

Przepraszamy za utrudnienia

Translate »