PISTOLET DO PIAN I KLEJÓW POLIURETANOWYCH

Pistolet jest wysokiej jakości narzędziem do pracy
  • Korpus pistoletu wykonany jest jest z lekkiego aluminium
  • Trwałość zapewnia lufa wykonana ze stali nierdzewnej
  • Pistolet posiada masywne metalowe gniazdo
  • Produkt posiada również teflonowe uszczelnienie kulowe zapewniając długi czas pracy
kod produktu typ opakowania opakowanie zbiorcze
SI 9108 blister 20 szt.

 

Przygotowanie do pracy: Przed użyciem należy skontrolować stan pistoletu, w razie potrzeby oczyścić pozostałości piany pogarszające jego właściwości. Puszkę należy nakręcić na aplikator pistoletowy i postepować zgodnie z zaleceniem producenta pian i klejów PU.
Aplikowanie: Produkt należy nanosić w sposób wskazany przez producenta piany i kleju poliuretanowego. Do ustawienia odpowiedniego strumienia piany służy pokrętło umieszczone w tylnej części pistoletu. Szczegółowa instrukcja użycia i miejsca aplikacji piany jest umieszczona na puszcze piany lub kleju poliuretanowego.
Konserwacja i czyszczenie: Do czyszczenia zabrudzeń ze świeżej piany lub kleju poliuretanowego używać SimePlast Czyścik do Pian poliuretanowych
Czyszczenie ręczne: Używać nasadki dołączonej do czyścika, spryskując zabrudzone elementy pistoletu. Resztki usunąć suchą szmatką.
Płukanie pistoletu: Odkręcić puszkę po piance od pistoletu. Spryskać czyścikiem zawór puszki aby wyczyścić adapter pistoletu. Zdjąć z butli czyścika nasadkę i nakręcić pistolet na pojemnik z czyścikiem. Puszkę z pistoletem obrócić dnem ku górze. Nacisnąć kilkakrotnie dźwignię pistoletu aż do całkowitego oczyszczenia pistoletu z pianki.

 

Pistolet do pian poliuretanowych przeznaczony jest do aplikacji pian i kleju poliuretanowych dostępnych w odpowiednich puszkach metalowych z gazem rozprężającym.

Szanowni Państwo,

Strona jest w trakcie aktualizacji.
Po pełne informację o naszej ofercie zapraszam do kontaktu z naszym biurem handlowym lub przedstawicielami handlowymi

Infolinia: +48 25 685 30 67

Przepraszamy za utrudnienia

Translate »