Klej Montażowy eco

Klej montażowy bezrozpuszczalnikowy

Klej Montażowy ECO jest uniwersalnym w zastosowaniu klejem bazującym na wodnej dyspersji akrylowej. Charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do materiałów i podłoży spotykanych w budownictwie takich jak: drewno, twardy PCW, metal, kamienie, cegła, beton, gips itp.. Zachowuje elastyczność po wyschnięciu, jest odporny na wilgoć oraz wahania temperatury w zakresie-15 do +60°C. Nie zawiera rozpuszczalników.

Karta Charakterystyki Produktu

opakowanie kod produktu typ opakowania opakowanie zbiorcze paleta
300ml SI 7152 kartusz 12 szt. 1440 szt.

 

Powierzchnie klejone powinny być czyste wolne od kurzu, pyłu, tłuszczu, smaru, rdzy i innych substancji osłabiających przyczepność. Powierzchnie glazurowane, drewno należy odtłuścić alkoholem, benzyną ekstrakcyjną bądź innym rozpuszczalnikiem.
Klej nanieść punktowo lub pasmami na przyklejany materiał i dokładnie rozprowadzić. Powierzchnie złączyć, silnie docisnąć, odczekać 5 minut. Po zakończeniu prac narzędzia wytrzeć ręcznikiem papierowym i umyć wodą. Ostateczną wytrzymałość spoina osiąga w zależności od grubości naniesienia materiały i panujących warunków od 24 do 168 godzin.
Ułożenie przyklejonego materiału można poprawić tylko przesuwając (bez odklejania) złączonych powierzchni. Sklejone materiały pozostawić w kontakcie na czas pełnego utwardzania kleju.
Przed zastosowaniem wyrobu zaleca się wykonanie próby przyczepności na stosowanym podłożu.

Mocowanie paneli, profili, listew ściennych, przypodłogowych, progów, schodów, gzymsów, parapetów, plafonów, płytek kamiennych, ceramicznych, drewna, styropianu, kasetonów, profili dekoracyjnych itd.

Szanowni Państwo,

Strona jest w trakcie aktualizacji.
Po pełne informację o naszej ofercie zapraszam do kontaktu z naszym biurem handlowym lub przedstawicielami handlowymi

Infolinia: +48 25 685 30 67

Przepraszamy za utrudnienia

Translate »