Folia paroizolacyjna – ATESTOWANA

Produkt wykonany jest polietyleny niskiej gęstości. Charakteryzuje się wysoką paroszczelnością, wytrzymałością oraz odpornością na pęknięcia. Jej rola polega na blokowaniu pary wodnej napierającej na izolację termiczną z wnętrza budynku nie dopuszczając do jej zawilgocenia. Wraz z wełną mineralną i membraną paroprzepuszczalną tworzy szczelny system izolacji i ochrony Twojego dachu.

Przeznaczona jest do wykonania izolacji paroszczelnej w konstrukcji dachów, ścian i stropów. Stanowi niezbędną ochronę dachu przed wilgocią. Folia Conpar znajduje zastosowanie jako warstwa izolacyjna pod podłogi drewniane i panele.

Folię paroizolacyjną układa się jednowarstwowo od wewnątrz konstrukcji dachu pionowo lub poziomo względem krokwi. Folię należy rozkładać z lekkim naprężeniem. Paroizolację łączyć na zakład przy pomocy taśmy klejącej, zaś połączenie z krokwią najlepiej wykonać przy użyciu taśmy dwustronnie klejonej. Wszelkie łączenia pasów folii paroizolacyjnej należy wykonać z największą starannością stosując min.10 cm zakład tak, aby nie dopuścić do rozszczelnienia paroizolacji.

Pozostałe informacje:

kod produktu
grubość rodzaj typ opakowania opakowanie zbiorcze paleta
Hydro B 0,2 mm 2 x 50m rolka 1 szt. 80 szt.
Conpar 0,2 mm 2 x 50m rolka 1 szt. 72 szt.

 

Deklaracja Właściwości Użytkowych – Hydro P

Deklaracja Właściwości Użytkowych – Conpar

Instrukcja bezpiecznego stosowania

Szanowni Państwo,

Strona jest w trakcie aktualizacji.
Po pełne informację o naszej ofercie zapraszam do kontaktu z naszym biurem handlowym lub przedstawicielami handlowymi

Infolinia: +48 25 685 30 67

Przepraszamy za utrudnienia

Translate »