Drew-Insect Forte

Środek do zwalczania owadów drążących już w drewnie

DREW-INSECT FORTE niszczy szkodniki drążące już w drewnie poprzez bezpośrednie oddziaływanie substancji czynnej na ich układ pokarmowy. Nie powoduje przebarwienia surowego drewna. Można również stosować do prewencyjnej ochrony drewna konstrukcyjnego.

Karta Techniczna

Karta Charakterystyki

Pozwolenie

 

 

opakowanie kod produktu typ opakowania opakowanie zbiorcze paleta
500ml puszka metalowa 6 szt. 682 szt.
1l puszka metalowa 6 szt. 432 szt.
5l kanister metalowy 2 szt. 108 szt.

 

Produkt gotowy do użycia, dobrze wymieszać przed użyciem. Nanieść na drewno poprzez: min. dwukrotne malowanie pędzlem lub nanoszenie natryskiem, w odstępach nie krótszych niż 2 godz., metodą kąpieli całych elementów przez zanurzenie i/lub wprowadzenie bezpośrednio w otwory żerowania owadów. Wilgotność drewna przed zabezpieczeniem max 25%. Drewno po zaimpregnowaniu sezonować pod zadaszeniem na przekładkach przez min.48 godziny. Powierzchnie na których stosowano produkt mogą być powlekane powłoką po 24 godzinach. Pomieszczenia, w których zabezpieczono drewno preparatem, można oddać do użytku po intensywnym wietrzeniu. Drewno użytkowane na zewnątrz powinno być pokryte powłoką w celu redukcji wpływu na środowisko. Do czyszczenia narzędzi używać benzyny ekstrakcyjnej. Stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Do ochrony drewna przed ponownym zainfekowaniem należy stosować impregnat DREW-INSECT.

Zużycie:

  • zwalczanie – 200ml/m² drewna (wydajność – 5m² powierzchni /1l)
  • zabezpieczenie – 200ml/m² drewna (wydajność – 5m² pow. /1l)

 

 

Uwaga!!!
Przed przystąpieniem do pracy należy zapoznać się z instrukcją użytkowania dołączoną do opakowania oraz z środkami bezpieczeństwa / ostrożności określonymi Karcie Charakterystyki Produktu

Środek do zwalczania owadów, technicznych szkodników drewna (bez termitów) już drążących w drewnie oraz do zabezpieczania drewna niezainfekowanego. Produkt można stosować do drewna budowlanego i ozdobnego (starych mebli, ram obrazów, luster itp.). Przeznaczony do użycia w 1, 2 i 3 klasie użytkowania. Produkt przeznaczony do powszechnego stosowania.

Szanowni Państwo,

Strona jest w trakcie aktualizacji.
Po pełne informację o naszej ofercie zapraszam do kontaktu z naszym biurem handlowym lub przedstawicielami handlowymi

Infolinia: +48 25 685 30 67

Przepraszamy za utrudnienia

Translate »