IMPREGNAT DO ELEWACJI I FASAD

Impregnat do fasad i elewacji to wysokiej jakości hydrofobowy uszczelniacz stworzony na bazie żywic silanowo – siloksanowych, przeznaczony do zabezpieczania porowatych ścian zewnętrznych i elewacji, chroniąc przed negatywnym działaniem czynników atmosferycznych: deszczu, wilgoci i mrozu. Deco-Seal wnika głęboko w podłoże tworząc oddychającą przez mikropory warstwę, zapobiega przenikaniu do wnętrza wody, tworzy na powierzchni efekt „perełek wody” które nie wnikają w głąb podłożą tylko spływają po powierzchni jednocześnie ją oczyszczając. Zalety:

  • zabezpiecza ściany przed zawilgoceniem i erozją wywołaną przez wody opadowe
  • skutecznie chroni przed działaniem agresywnych czynników, które wraz z woda wnikają do wnętrza materiału.
  • chroni przed szkodliwym działaniem cyklu mrozu i odtajania
  • zabezpiecza przed karbonatyzacją powierzchni
  • pozwala zachować pełną sprawność izolacji cieplnej ścian
  • eliminuje lub znacznie ogranicza występowanie wykwitów
  • chroni podłoże przed gromadzeniem się wodorozpuszczalnych zanieczyszczeń atmosferycznych, grzybów, pleśni, mchu i porostów
  • ma niewielki wpływ na wygląd powierzchni

Karta Techniczna

Karta Charakterystyki Produktu

Dostępne opakowania: Pozostałe informacje:

opakowanie kod produktu typ opakowania opakowanie zbiorcze paleta
1l kanister 15 szt. 480 szt.
5l kanister 4 szt. 114 szt.

Impregnat jest gotowym do użycia roztworem, który można nanosić pędzlem lub natryskiem niskociśnieniowym na pozbawione wszelkich zanieczyszczeń i przebarwień powierzchnię. Na podłoże należy nałożyć wystarczającą ilość preparatu, tak aby wyraźnie „spływał” w dół. W celu zapewnienia pełnej impregnacji zaleca się nakładać dwie warstwy w krótkich odstępach czasu metodą „mokre na mokre” i chronić przed opadami deszczu do momenty wyschnięcia. Zużycie: 0,1-0,5 litra na m² powierzchni przy jednokrotnym malowaniu, w zależności od tekstury i porowatości podłoża.

Uwaga: nowe tynki i świeże zaprawy powinny dojrzewać przez dwa miesiące przed zastosowaniem. Preparat nie powinien być stosowany do miejsc występowania wody pod ciśnieniem i murów poniżej poziomu gruntu. Środek nie jest efektywny przy gęstych, mniej chłonnych podłożach, takich jak marmur. Preparat może ograniczyć przywieranie wszelkich następnie stosowanych farb wodnych lub innych produktów dekoracyjnych. Przed użyciem zaleca się przeprowadzenie testów sprawdzających działanie preparatu z podłożem oraz skuteczności impregnacji.

Impregnat służy do zabezpieczenia pionowych chłonnych powierzchni w szczególności: otynkowanych ścian (bez powłok malarskich), murów, cegieł, dachówek, klinkieru, płytek gipsowych, kamieni elewacyjnych, piaskowca, fug, murków ogrodzeniowych, cokołów itd..

Szanowni Państwo,

Strona jest w trakcie aktualizacji.
Po pełne informację o naszej ofercie zapraszam do kontaktu z naszym biurem handlowym lub przedstawicielami handlowymi

Infolinia: +48 25 685 30 67

Przepraszamy za utrudnienia

Translate »