Deco-Protect

Silikonowy impregnat do kostki brukowej

DECO-PROTECT to nowoczesny silikonowy impregnat, który za sprawą zastosowania NANOTECHNOLOGII głęboko i równomiernie penetruje podłoże, redukując wnikanie wody i zwiększając mrozoodporność. Ogranicza pojawienie się wykwitów, chroni przed wpływem czynników atmosferycznych, a także przed osadzaniem się brudu i kurzu; nie zmienia kolorystyki powierzchni. Zaimpregnowane materiały są bardziej odporne na procesy starzenia, marznięcia i przemarzania dzięki czemu zmniejsza się ryzyko powstawania uszkodzeń typu pęknięcia i odpryski.

Karta Techniczna

Karta Charakterystyki Produktu

 

opakowanie kod produktu typ opakowania opakowanie zbiorcze paleta
1l kanister 6 szt. 360 szt.
5l kanister 4 szt. 72 szt.

 

Preparat gotowy do użycia. Przed przystąpieniem do pracy należy dokładnie oczyścić impregnowane powierzchnie z brudu, kurzu i tłustych plam. Można w tym celu zastosować DECO-FIBAR – preparat do czyszczenia betonowych powierzchni. Jeżeli jest to konieczne powierzchnię oczyścić mechanicznie. Impregnat nakładać pędzlem, wałkiem lub przy użyciu natrysku. Nakłądać dwie warstwy, drugą na jeszcze wilgotną poprzednią warstwę „mokre na mokre”. Na powierzchnie pionowe nanosić w kierunku od dołu do góry. Przed przystąpieniem do pracy należy przeprowadzić testy sprawdzające reakcję preparatu na podłoże oraz skuteczność impregnacji. Podczas pracy i schnięcia temperatura podłoża i powietrza powinna wynosić od +5°C do +35°C. Powierzchnię można użytkować po zaniku charakterystycznego zapachu.
Wydajność: do 10m²/1 l w zależności od chłonności podłoża i sposobu nanoszenia.

Środek przeznaczony do zastosowania na powierzchnie porowate takie jak cegły, piaskowiec, beton, zaprawy murarskie, dachówka ceramiczna, konstrukcje betonowe i żelbetonowe itp.

Szanowni Państwo,

Strona jest w trakcie aktualizacji.
Po pełne informację o naszej ofercie zapraszam do kontaktu z naszym biurem handlowym lub przedstawicielami handlowymi

Infolinia: +48 25 685 30 67

Przepraszamy za utrudnienia

Translate »