Deco-Piaskowiec

Silikonowy impregnat do piaskowca

DECO-PIASKOWIEC to silikonowy impregnat do zabezpieczania piaskowca, wapienia, kamienia naturalnego i cegły przed czynnikami atmosferycznymi. Zmniejsza absorpcję wody, podwyższa mrozoodporność, nie zmienia barwy, natomiast podkreśla strukturę impregnowanego materiału. Poprzez głębokie wnikanie i hydrofobizacje powierzchni zabezpiecza ją przed nadmiernym nasiąkaniem wodą, wpływem czynników atmosferycznych, ogranicza brudzenie i porastanie elewacji budynków mchem i porostami. Nie tworzy na powierzchni powłoki lakierniczej. Zaimpregnowane materiały są bardziej odporne na procesy marznięcia i przemarzania dzięki czemu zmniejsza się ryzyko powstawania uszkodzeń typu pęknięcia i odpryski.

Środek do zabezpieczenia i pielęgnacji różnego typu porowatych materiałów wykończeniowych tj.: piaskowiec, wapień, kamień naturalny, cegła itd.

Środek stosować na powierzchnie czyste i suche. Powierzchnia powinna być oczyszczona z piasku, pyłu, mchów, porostów, a przede wszystkim odtłuszczona. Impregnat przed użyciem należy starannie wymieszać. Środek DECO-PIASKOWIEC nanieść dwukrotnie, równomiernie za pomocą pędzla lub natrysku, na jeszcze wilgotną poprzednia warstwę. Zaleca się stosowanie środka w temp. powyżej +5ºC. Czas schnięcia powłoki, w zależności od chłonności materiału oraz temp. otoczenia wynosi 1 – 2 godzin (dla temp. 20ºC). Narzędzia po pracy należy umyć benzyną lakierniczą. Wydajność: średnio 1l / 5m² powierzchni w zależności od chłonności podłoża i sposobu nanoszenia.

 

opakowanie kod produktu typ opakowania opakowanie zbiorcze paleta
1l puszka metalowa 6 szt. 342 szt.
5l puszka metalowa 2 szt. 96 szt.

 

Karta Techniczna

Karta Charakterystyki Produktu

Szanowni Państwo,

Strona jest w trakcie aktualizacji.
Po pełne informację o naszej ofercie zapraszam do kontaktu z naszym biurem handlowym lub przedstawicielami handlowymi

Infolinia: +48 25 685 30 67

Przepraszamy za utrudnienia

Translate »