Deco-Mech

Środek do usuwania mchów i porostów

Deco-Mech jest opartym na wodzie, zasadowym preparatem o wysokiej mocy czyszczenia, wzbogaconym o środki powierzchniowo czynne wzmacniające jego działanie. Deco-Mech nie zawiera rozpuszczalników, kwasów czy środków wybielających i jest przyjazny dla środowiska naturalnego; ulega biodegradacji.

Kategoria:

Deco-Mech przeznaczony jest do usuwania kłopotliwych zabrudzeń z mchu, glonów, porostów i innych zabrudzeń atmosferycznych z wszelkich powierzchni betonowych (kostka brukowa, beton, płytki chodnikowe, ściany, mury itd.), ceramicznych (cegła klinkierowa, płytki ceramiczne, dachówka itd.), drewnianych (sztachety, deski tarasowe, pergole, meble ogrodowe itd.) oraz kamienia, elementów metalowych, nagrobków, pomników, łódek itd.

Na wstępnie oczyszczoną mechanicznie powierzchnię, należy obficie nanieść Deco-Mech dowolną metodą (pędzel, wałek, natrysk) i pozostawić do wyschnięcia. W przypadku silnie zanieczyszczonych powierzchni czyszczenie należy przeprowadzić z użyciem pędzla lub szczotki. Po zakończeniu prac należy spłukać powierzchnię wodą usuwając pozostałości roślin. Przy mniejszych zanieczyszczeniach Deco-Mech można rozcieńczyć w proporcji 1:1. Ze względu na różnorodność miejsc zastosowania i użytych materiałów, stopnia zabrudzeń, zaleca się wykonanie testu na małym wycinku powierzchni w celu dobrania odpowiedniego stężenia produktu. Wydajność: 1 litr na 6-12m² powierzchni w zależności od stopnia zabrudzenia i rodzaju podłoża. Przed użyciem należy dokładnie wymieszać preparat. Uwaga!!! Przed przystąpieniem do pracy należy zapoznać się z instrukcją użytkowania dołączoną do opakowania oraz z środkami bezpieczeństwa / ostrożności określonymi Karcie Charakterystyki Produktu

Dostępne opakowania: Pozostałe informacje:

opakowanie kod produktu typ opakowania opakowanie zbiorcze paleta
1l kanister 15 szt. 480 szt.
5l kanister 4 szt. 114 szt.

Karta Charakterystyki Produktu

Szanowni Państwo,

Strona jest w trakcie aktualizacji.
Po pełne informację o naszej ofercie zapraszam do kontaktu z naszym biurem handlowym lub przedstawicielami handlowymi

Infolinia: +48 25 685 30 67

Przepraszamy za utrudnienia

Translate »