ZMYWACZ WYKWITÓW I ZABRUDZEŃ CEMENTOWYCH

Zmywacz to płynny środek na bazie kwasów, przeznaczony do usuwania wykwitów węglanowych i zabrudzeń po zaprawach budowlanych z utwardzonych powierzchni (ściany, kostka brukowa, cegła klinkierowa itd.) oraz do czyszczenia narzędzi budowlanych (kielnie, łopaty, betoniarki, drabiny, rusztowania itd.).
Produkt zalecany jest do czyszczenia powierzchni przed impregnacją lub malowaniem, gdzie usuwając zanieczyszczenia uwydatniając strukturę powierzchni.
Kategoria:

Zmywacz przeznaczony jest do:

  • usuwania wykwitów wapiennych z powierzchni betonowych
  • usuwania resztek zaprawy, betonu i nalotów cementowych
  • usuwania pozostałości betonowych z form plastikowych i betoniarek
  • czyszczenia powierzchni przed renowacją i impregnacją

Zmywacz należy nakładać bez rozcieńczenia, bezpośrednio na powierzchnię za pomocą pędzla, szczotki lub natryskowo. Odczekać do 15-20 minut
i spłukać obficie wodą. Działanie środka rozpoczyna się natychmiast po zetknięciu z czyszczoną powierzchnią (przy silnych zabrudzeniach zabieg należy powtórzyć). Wydajność: 1l na 5-8 m² powierzchni, w zależności od rodzaju podłoża, stopnia zabrudzenia i sposobu nanoszenia.
Uwaga: Ze względu na różnorodność stosowanych materiałów należy przeprowadzić próby działania produktu na niewidocznym fragmencie roboczej powierzchni.

Uwaga!!! Przed przystąpieniem do pracy należy zapoznać się z instrukcją użytkowania dołączoną do opakowania oraz z środkami bezpieczeństwa / ostrożności określonymi Karcie Charakterystyki Produktu

Dostępne opakowania: Pozostałe informacje:

opakowanie kod produktu typ opakowania opakowanie zbiorcze paleta
1l kanister 6 szt. 342 szt.
5l kanister 4 szt. 114 szt.

Karta Techniczna

Karta Charakterystyki Produktu

Szanowni Państwo,

Strona jest w trakcie aktualizacji.
Po pełne informację o naszej ofercie zapraszam do kontaktu z naszym biurem handlowym lub przedstawicielami handlowymi

Infolinia: +48 25 685 30 67

Przepraszamy za utrudnienia

Translate »