Deco-Czyścik

Środek czyszcząco-odtłuszczający do powierzchni betonowych i ceramicznych

Deco-Czyscik to wysokiej jakości wodny preparat czyszcząco – odtłuszczający zawierający składniki powierzchniowo czynne, charakteryzujące się duża siłą czyszczenia większości materiałów budowlanych. Deco-Czyscik doskonale radzi sobie z najtrudniejszymi zanieczyszczeniami w tym: zabrudzenia tłuszczowo-olejowe, naturalne (ptasie odchody, atmosferyczne, pozostałości liści itd.), rdzawe zacieki, czy inne wynikające z codziennej użytkowania. Deco-Czyscik jest preparatem przyjaznym dla środowiska ulegającym biodegradacji, nie zawierającym kwasów i środków wybielających o lekkim niedrażniącym zapachu. Deco-Czyscik również z powodzeniem może być stosowany w czyszczeniu miejsc intensywnie użytkowanych (chodniki, ulice, podjazdy), w obiektach rekreacyjnych, terenach przemysłowych itd.

Kategoria:

Deco-Czyscik przeznaczony jest do usuwania większości zabrudzeń (również plam olejowych) z powierzchni betonowych (kostki brukowej, betonu, płytek chodnikowych, ścian, muru itd.), ceramicznych (cegły klinkierowej, płytek ceramicznych, dachówki itd.) i drewnianych (sztachet, desek tarasowych, pergoli, mebli ogrodowych itd.) oraz kamienia, elementów metalowych, pomników itd.

Na wstępnie mechanicznie oczyszczoną powierzchnie należy nanieść Deco-Czyscik za pomocą pędzla, szczotki lub urządzeń ciśnieniowych. Czyścić poprzez szczotkowanie, a następnie zmyć wodą. W przypadku silnych zabrudzeń zabieg należy powtórzyć. Przy mniejszych zabrudzeniach Deco-Czyscik można rozcieńczyć w proporcji 1:1 Optymalna temperatura pracy +5°C – 25°C. Wydajność: średnio 1litr na 5m² powierzchni w zależności od stopnia zabrudzenia i rodzaju podłoża. Ze względu na różnorodność stosowanych materiałów budowlanych zaleca się wykonanie testu na małym wycinku powierzchni w celu dobrania odpowiedniego stężenia produktu.

Uwaga!!!
Przed przystąpieniem do pracy należy zapoznać się z instrukcją użytkowania dołączoną do opakowania oraz z środkami bezpieczeństwa / ostrożności określonymi Karcie Charakterystyki Produktu

Dostępne opakowania:

Pozostałe informacje:

opakowanie kod produktu typ opakowania opakowanie zbiorcze paleta
1l kanister 15 szt. 480 szt.
5l kanister 4 szt. 114 szt.

Karta Charakterystyki Produktu

Szanowni Państwo,

Strona jest w trakcie aktualizacji.
Po pełne informację o naszej ofercie zapraszam do kontaktu z naszym biurem handlowym lub przedstawicielami handlowymi

Infolinia: +48 25 685 30 67

Przepraszamy za utrudnienia

Translate »