Deco-Brick

Hydrofobizujący impregnat do cegły klinkierowej

Deco-Brick to wysokiej jakości hydrofobowy impregnat silanowo -siloksanowych przeznaczonym do zabezpieczania chłonnych powierzchni, przed negatywnym działaniem czynników atmosferycznych: deszczu, wilgoci i mrozu. Deco-Brick wnika w podłoże, uwydatnia kolor, tworzy na powierzchni efekt „perełek wody” które podczas deszczu nie wnikają w głąb podłoża tylko spływają po powierzchni jednocześnie ją oczyszczając. Deco-Brick skutecznie chroni również przed działaniem agresywnych czynników, które wraz z woda wnikają do wnętrza materiału, chroni przed szkodliwym działaniem cyklu mrozu i odtajania, zabezpiecza przed karbonatyzacją powierzchni, eliminuje lub znacznie ogranicza występowanie wykwitów chroni podłoże przed gromadzeniem się wodo rozpuszczalnych zanieczyszczeń atmosferycznych oraz ogranicza powstawanie na impregnowanej powierzchni grzybów, mchów i porostów. Deco-Brick zabezpiecza również fugę i inne elementy betonowe przed erozją i blaknięciem, zachowując kolor.

Deco-Brick służy do zabezpieczenia porowatych, nie glazurowanych powierzchni betonowych i ceramicznych: cegły klinkierowej, płytek elewacyjnych, cegły licówki, fug itd.

Deco-Brick jest gotowym do użycia roztworem, który należy obficie nanosić za pomocą pędzla lub natrysku niskociśnieniowego na pozbawione wszelkich zanieczyszczeń, przebarwień i wykwitów powierzchnię. Aby zapewnić pełną impregnację zaleca się nakładać dwie warstwy w krótkich odstępach czasu metodą „mokre na mokre” i chronić przed wypłukaniem do momenty wyschnięcia. Wydajność: średnio 1 litr na 6-10m² powierzchni przy jednokrotnym malowaniu, w zależności od tekstury i porowatości podłoża.

Dostępne opakowania:

Pozostałe informacje:

opakowanie kod produktu typ opakowania opakowanie zbiorcze paleta
1l kanister 15 szt. 480 szt.
5l kanister 4 szt. 114 szt.

Karta Charakterystyki Produktu

Szanowni Państwo,

Strona jest w trakcie aktualizacji.
Po pełne informację o naszej ofercie zapraszam do kontaktu z naszym biurem handlowym lub przedstawicielami handlowymi

Infolinia: +48 25 685 30 67

Przepraszamy za utrudnienia

Translate »