Akryl Uniwersalny

Uszczelniacz budowlany

Akryl uniwersalny jest uszczelniaczem budowlanym stosowanym do wypełniania pęknięć, rys i szczelin. Charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do większości materiałów budowlanych, takich jak: cegła, tynk, drewno, ceramika i gips. Jest bardzo łatwy w obróbce, daje się malować i jest pozbawiony zapachu.

Karta Charakterystyki Produktu

kolor opakowanie kod produktu typ opakowania opakowanie zbiorcze paleta
biały 300ml SI 1152 kartusz 12 szt. 1440 szt.

 

Przed rozpoczęciem prac należy oczyścić i odtłuścić, a następnie wysuszyć łączone powierzchnie. Aby zabezpieczyć okolice szczeliny przed zabrudzeniem oraz zapewnić równą ilość spoin, zaleca się oklejenie ich taśmą malarską, którą należy usunąć natychmiast po zakończeniu prac. Przed użyciem odciąć wylot tuby powyżej gwintu, nałożyć nakrętkę i naciąć ją pod kątem – odpowiednio do szerokości szczeliny, jaką zamierza się wypełnić. Włożyć opakowanie do wyciskacza i układać spoinę. Świeżo nałożony akryl należy zabezpieczyć przed działaniem deszczu i wody na co najmniej 6 godzin. Świeżą masę można wygładzić szpatułką zamoczoną w detergencie.

Służy do wypełniania pęknięć, rys i ubytków w murach, ścianach i sufitach oraz połączeniach technologii płyt kartonowo gipsowych. Może być stosowany wewnątrz budynków.

Szanowni Państwo,

Strona jest w trakcie aktualizacji.
Po pełne informację o naszej ofercie zapraszam do kontaktu z naszym biurem handlowym lub przedstawicielami handlowymi

Infolinia: +48 25 685 30 67

Przepraszamy za utrudnienia

Translate »