Akryl Lekki

Bez skurczowa, lekka masa szpachlowa

Akryl Lekki to innowacyjna praktycznie bezskurczowa lekka masa uszczelniająca. Gotowa do użycia, łatwa w aplikacji, pozwala na bezpyłowe (łatwe i szybkie) szpachlowanie i wygładzanie uszczelnień. Idealnie przyczepna do podłoży porowatych: tynki gipsowe, tradycyjne (cementowe, cementowo-wapienne itd.), drewna i materiały drewnopochodne, podłoża gipsowo kartonowe. Polecana jest do zastosowań w uszczelnianiu systemu suchej zabudowy wnętrz. Do zastosowań wewnętrznych.

Spoinowanie płyt kartonowo gipsowych, wyrównywanie i naprawa pęknięć, rys, ubytków ścian i sufitów, paneli, ściennych, sufitów podwieszanych.

Powierzchnia powinna być odpowiednio wysezonowana, nośna, czysta, wolna od kurzu, pyłu, tłuszczu, smaru i innych substancji osłabiających przyczepność. W przypadku podłoży o dużej nasiąkliwości zaleca się wcześniejsze zagruntowanie gruntem Primer Master. Nałożoną masę można wygładzać szpachelką zmoczoną w wodzie. Po zakończeniu pracy narzędzia należy umyć wodą. Utwardzony produkt w przypadku zastosowań tradycyjnych należy zabezpieczyć tynkiem, farbą itp.

kolor opakowanie kod produktu typ opakowania opakowanie zbiorcze paleta
biały 300ml SI 1252 kartusz 12 szt. 1440 szt.

 

Karta Charakterystyki Produktu

Szanowni Państwo,

Strona jest w trakcie aktualizacji.
Po pełne informację o naszej ofercie zapraszam do kontaktu z naszym biurem handlowym lub przedstawicielami handlowymi

Infolinia: +48 25 685 30 67

Przepraszamy za utrudnienia

Translate »